Dvůr Králové - Sázava 1:3 (0:2)

Sestava: Hamplová - Jandurová, Šubrtová, Pastvová - Zítková, Zaplatílková, Kazdová, Šimková, Dyrcová - Juhászová, Zemánková.

Střídali: Rolfová

Góly: Zaplatílková

Soupeřky ze Sázavy k zápasu dorazily o něco později. Pohybují se stále na prvních příčkách tabulky, a tak jsme věděli, že nás čeká opět jeden z těžších zápasů. Bohužel nám chyběly 4 holky ze základního kádru, proto jsme byly nuceny nasoupit k zápasu opět se 12 hráčkami. Soupeřky byly mnohem aktivnější, přesnější a důraznější. Již v 5.minutě se jim podařilo otevřít skóre na 0:1. Zanedlouho děvčata přidala další gól, pro nás celkem smolný, když brankářce vypadl z ruky balón a dokutálel se do brány. Za stavu 0:2 jsme odcházely do šaten. Věděli jsme, že druhý poločas nesmíme polevit a nechat si dát další rychlý gól. Začátek se nám podařil udržet, celkem jsme zlepšili celou hru a snažili také více kombinovat. Vytvořily jsme si pěkné šance, ale opět jsme nedokázaly je proměnit. Sázava byla ve střelbě důraznější, přidala další gól, pro nás opět smolný, když golmanka byla oslněna sluncem a míč jí ve vzduchu proklouzl mezi rukama. Dokázaly jsme odpovědět jen jediným gólem, který proměnila Věrka Zaplatílková. A tak zápas zkončil 1:3. Toto utkání nebylo vůbec lehké, ale zvládly  jsme ho celkem dobře. I když aspoň bodík doma by byl taky dobrý.