Dvůr Králové - Trutnov 5:0 (2:0)

Sestava: Hamplová- Jandurová, Hanušová, Vojtěchová, Zemánková - Dyrcová, Šubrtová, Šimková, Pastvová (73 min. Rolfová) - Kubíčková, Juhászová

Střídali: Rolfová

Góly: Dyrcová, Juhászová 2x, Hanušová, Kubíčková.

Tak jsme je převálcovali! Po prohře v Mateřově jsme doma ve Velichovkách přivítali v derby Trutnov. Už od hvizdu jsme měli uzemní převahu a uzamkli jsme Trutnov na jejich půlce. Ve 20 minutě se Martina Dyrcová dostala do vápna, vystřelila a balon zkončil v bráně. Ve 31 minutě bylo ještě veseleji, Pája Juhászová si naskočila na roh od Eriky Šubrtové a míč zkončil u levé tyče. V 38 minutě poprvé zahrozil soupeř, po rychlé akci se dostali do vápna, ale golmanka včas vyběhla a šanci zlikvidovala. Ve druhém poločase jsme předváděli stejný výkon a odměnou byla premiérová branka Marcely Kubíčkové, která dorazila do branky odražený balon po krásném sólu Eriky Šubrtové. V 63 minutě podruhé a naposled zahrozil soupeř střelou z dvaceti metrů, kterou Lenka Hamplová zlikvidovala na roh. V 65 minutě opět zahřmělo, kdy Anna Hanušová napřáhla z pětatřiceti metrů a vymetla pavouky z trutnovské brány - 4-0. V 78 minutě po kolmici od Hanky Vojtěchové se do breaku dostala Pája Juhaszová a chladnokrevně poslala míč po páté do trutnovské brány. Po kolektivní hře celého týmu jsme jednoznačně přehráli trutnovský tým.