Sestava: Hamplová- Zemánková, Hanušová, Vojtěchová, Pastvová-

Dyrcová, Šubrtová, Zaplatílková, Kmitovská - Šimková, Juhászová

Střídali: Rplfová

Góly: Šimková 3, Juhászová 2, Zaplatílková, Vojtěchová, Šubrtová

K poslednímu zápasu podzimu k nám zavítalo Vrchlabí. Opět jsme se nesešli kompletní a některé dívky ještě dorazily na poslední chvíly před utkáním. Už v 6 min jsme šli do vedení, kdy po rychlém útoku dvě na jednu Šimková místo přihrávky zvolila střelu, která skončila u pravé tyče 1-0. Poté zápas spadl do hlubokého podprůměru. Plno nepřesností a odkopávání balonů sem a tam. V 18 minutě se nadechla Zaplatílková k solu, kdy z půlky hřiště prokličkovala přes čtyři hráčky a posadila i stopérku na zadek, ale tváří tvář brankářce nedokázala trefit poloodkrytou branku. Až 44 minutě přišel vysoký balon do vápna, který Šubrtová přiťukla  Zaplatílkové a ta tvrdou ranou k tyči dala na 2-0 . Ve 45minutě hned po rozehrání hostů, tratily balon, který získala aktivní Zaplatílková, poslala balon křížem šestnáckou , který doputoval k Juhászový a ta ho poslala pod břevno bezmocné brankářky 3-0.  Druhý poločas byl super. Vrchlabí jsme zavřely na jejich půlce a jen byla otázka, kolik jich ještě dáme. Ve 48minutě se nejlépe orientuje Šimková 4 - 0. V 65minutě Vrchlabí odkopává balon jen na půlku, kde ho zpracovává Vojtěchová, sama jde přímo, bez povšimnutí soupeřek, na bránu a z hranice velkého vápna dává 5-0 . V 70minutě Šimková dává svoji třetí branku zápasu, kdy po rohu hlavou dává k bližší  tyč  6-0.  V 75minutě po akci Šubrtová  Dyrcová, které si mezi sebou  vyměnily míč a první jmenovaná z hranice šestnácky zvyšuje na 7 - 0. Poslední branku podzimu dala v 88 minutě Juhaszová, když dostala balon do běhu a po zemi k tyči stanovila konečný stav na 8-0.