Staré Čivice - Dvůr Králové 8:0 (2:0)

Sestava: Hamplová  - Zemánková, Hanušová, Vojtěchová, Zítková - Dyrcová, Šubrtová, Rychterová, Zaplatílková - Kubíčková, Šimková

Střídali: Kmitovská, Rolfová

Do Starých Čivic jsme přijeli s tím, že bychom si odtud mohli odvézt nějaký bod.

Prvních 15minutách utkání z obou stran bylo nepřesné. V 16 minutě po pravé straně domácí hráčka potáhla balón k rohovému praporku a odcentrovala do velkého vápna, kde byla nekrytá hráčka domácích, která pohodlně poslala první míč do naší sítě. Ve 30minutě po závaru před naší bránou se nám nepodařilo míč odkopnout do bezpečné vzdálenosti, z 25m poslala domácí hráčka balón na naší bránu a nachytala naši brankářku v nedbalkách. Ve 37minutě se dostala na okraji šestnáctky Šimková do šance, vystřelila, bohužel míč skončil těsně vedle branky. Ve 40minutě napřáhla z 18m Zaplatílková, bohužel míč skončil na břevně domácí branky. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že budeme chtít zápas výsledkově otočit, bohužel se druhý poločas stal pro nás noční můrou. V rozmezí 58-68minuty jsme 4x obdrželi branku, skóre narostlo na 6-0 pro domácí. Další dvě branky jsme obdrželi v 75 a 80minutě. Když rozhodčí ukončil zápas, mohli jsme si oddychnout, že utkání neskončilo dvouciferným výsledkem, protože další šance domácí tým nedokázal proměnit. V druhém poločase jsme proti domácím zaostávali ve všech herních činnostech.